Mycie elewacji

Czyszczenie Elewacji

Wykonujemy czyszczenie elewacji z cegły, kamienia, klinkieru i innych materiałów przy użyciu preparatów chemicznych COVERAX – M – CHEMIE GmbH. Metoda jaką stosujemy NIE USZKADZA lica cegły, jak może się to dziać w przypadku innych metod czyszczenia. Wyczyszczone elewacje zabezpieczamy środkami nanotechnologicznymi firmy NANOSTONE. Środki te bardzo skutecznie hamują rozwój mikroorganizmów i powstawanie zabrudzeń.

Malowanie elewacji

Interesuje Cię malowanie elewacji? Skontaktuj się z nami, a dowiesz się wszystkiego na temat renowacji tynków!

Mycie elewacji, impregnacja tynków, czyszczenie ścian - Czyste Elewacje

Czyszczenie Elewacji Tynkowych

Niektóre tynki mają tendencje do porastania mchami, glonami, a także zwyczajnie się brudzą. Firma „CZYSTE ELEWACJE” korzystając z wieloletniego doświadczenia usuwa tego typu zabrudzenia, przywracając elewacjom estetyczny wygląd bez konieczności wykonywania kosztownego malowania tynków. Usuwanie glonów, usuwanie pleśni oraz wszelkich zabrudzeń wykonujemy szybko i skutecznie, a wyczyszczone powierzchnie odpowiednio zabezpieczamy przed ponownym zabrudzeniem. Eliminacja glonów jest skuteczna i w zależności od rodzaju powierzchni trwała na długie lata.

Mycie elewacji, czyszczenie elewacji.
Usuwanie glonów z elewacji
Usuwanie glonów, mycie sidingu

Wyczyszczona elewacja wymaga odpowiedniego zabezpieczenia

Wyczyszczone elewacje zabezpieczamy środkami nanotechnologicznymi firmy NANOSTONE. Środki te bardzo skutecznie hamują rozwój mikroorganizmów i powstawanie zabrudzeń, dzięki czemu powierzchnia brudzi się znacznie wolniej oraz znacznie łatwiej jest ją po raz kolejny wyczyścić.

Interesuje Cię mycie elewacji lub oczyszczanie ścian?

Pomożemy Ci w wyborze optymalnej metody oczyszczania elewacji tak aby znów wyglądała jak nowa bez potrzeby malowania. Nasze systemy nie uszkadzają powierzchni i chronią ją przed ponownym zabrudzeniem.