Mycie okien

Mycie okien i fasad szklanych

Wszelkie powierzchnie szklane, które zostały umyte środkiem chemicznym, mają tendencję do ponownego zabrudzenia. Ponadto często widoczne są na nich tłuste plamy i smugi, które negatywnie wpływają na ogólną estetykę budynku. Możliwe jest jednak utrzymanie szyb w odpowiedniej czystości na dłużej – pozwalają na to stosowane przez firmę Czyste Elewacje metody. O skuteczności naszych działań przekonało się już wielu Klientów z Białegostoku i okolicznych miast. Zapraszamy zatem do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami w temacie efektywnego mycia okien oraz fasad szklanych.

Wybieramy innowacyjne metody

Nasi specjaliści w codziennej pracy korzystają z innowacyjnej technologii Puraqleen. Jej charakterystycznym elementem jest zastosowanie wody zdemineralizowanej, która zapewnia wyjątkowe efekty czyszczenia. Dzięki niej szyby pozostają czyste na dłużej, co przekłada się na zmniejszoną częstotliwość zabiegów konserwacyjnych. Kolejną zaletą jest brak konieczności wycierania do sucha lub polerowania powierzchni, ponieważ nie ma tu ryzyka pozostawienia zacieków – a to sprawia, że cały proces przebiega znacznie szybciej niż w przypadku wykorzystania innych, tradycyjnych metod.

Opisywany sposób mycia okien to gwarancja zlikwidowania wszelkich zanieczyszczeń i smug. Wyróżnia go również uniwersalność, gdyż doskonale sprawdza się w przypadku nie tylko szkła, lecz także innych materiałów takich jak kamień czy metal – dlatego przydaje się na przykład podczas mycia elewacji różnego rodzaju. Woda zdemineralizowana nie wpływa negatywnie na jakość powierzchni, nie stanowi też zagrożenia dla środowiska naturalnego. Nasza kadra pracownicza od lat korzysta z tej technologii podczas realizowania zleceń w zakresie mycia okien, zatem może odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące tego tematu oraz rozwiać ewentualne wątpliwości.

mycie okien

Technologia Puraqleen – do jakich powierzchni się sprawdza?

Metoda jest mobilna i doskonale sprawdza się do czyszczenia zarówno ekranów dźwiękochłonnych, jak i fasad szklanych, witryn wystawowych oraz elewacji bez dodatkowego rusztowania lub podnośnika do wysokości 15 metrów. Wodę zdemineralizowaną stosujemy zatem do mycia nie tylko okien, lecz także:

  • banerów i billboardów,
  • reklam świetlnych,
  • kasetonów reklamowych,
  • wiat przystankowych,
  • hal i magazynów z przeszkleniami,
  • paneli i kolektorów słonecznych.

W każdym przypadku sposób ten umożliwia uzyskanie czystej, pozbawionej smug powierzchni szklanej na dłuższy czas. Sam proces przebiega natomiast sprawnie, co ma istotne znaczenie zwłaszcza w sytuacji czyszczenia budynków przemysłowych. W firmie Czyste Elewacje od lat przeprowadzamy tego typu zabiegi na terenie Białegostoku i okolic, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dotrzymywanie ustalonych terminów. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Kompleksowa oferta firmy Czyste Elewacje

Naszym Klientom zapewniamy szeroką gamę usług z zakresu konserwacji budynków. Zajmujemy się nie tylko myciem okien, lecz także malowaniem elewacji, czyszczeniem dachów czy też impregnacją kostki brukowej. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie Klienta, dlatego każdorazowo do wywiązywania się ze swoich obowiązków wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone metody oraz preparaty pochodzące od renomowanych producentów. Nasi Zleceniodawcy mogą ponadto liczyć na rozsądne ceny oraz merytoryczne doradztwo na każdym etapie realizacji prac. Zachęcamy mieszkańców Białegostoku i innych miejscowości do zapoznania się ze szczegółami oferty.